Knygų Kalėdos 2016 jau ateina

Jau šeštus metus Lietuvoje prieš didžiąsias žiemos šventes startuoja respublikinė akcija „Knygų Kalėdos“. Šių metų tema – „Knygos, keičiančios gyvenimą“. Akcijos tikslas – rekomenduoti ir dovanoti įkvepiančią, patariančią, motyvuojančią, keičiančią požiūrį literatūrą, priminti, jog knyga žmogui svarbi dėl įvairiapusės savo vertės. Juk knyga gali: įkvėpti, padėti atsakyti į klausimus, jaustis stipresniam, kovoti už savo teises ir ateitį. Tikime, kad net ir pačiuose skurdžiausiuose namuose gali gyventi knyga, įkvepianti savo skaitytojus – vaikus, tėvus ar net visą šeimą – keisti savo gyvenimą taip, kaip jiems norisi.

Dovanokime knygas mokyklos bibliotekai, kurios keičia gyvenimą!

Akcijos laikotarpis: 2016 lapkričio 14 – 2017 sausio 6 d.

Daugiau informacijos apie akciją ir knygas rasite www.knygukaledos.lt ir socialinėje paskyroje „Facebook“ @knygukaledos.