• Projekto „Europe – Our Home“ veiklos Ispanijoje

                       Sausio 15-22 dienomis Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos komanda (mokiniai ir mokytojai) vykdė Erasmus+KA229 projekto „Europe – Our Home” („Europa – mūsų namai“) tarptautines mokymo ir mokymosi veiklas C.R.A.Sierra de Alcaraz mokykloje Ispanijoje. Projekto tikslai yra kuo daugiau pažinti Europos šalių, jų kultūrą, praplėsti akiratį, gilinti bendravimo ir kalbėjimo anglų kalba įgūdžius, visa tai buvo įtraukta į susitikimo programą. Atvykus mus pasitiko

  Skaityti daugiau...
 • Sveikiname 6c klasės mokinę Ugnę Grigonytę, konkurso „Žiemos fantazija“ nugalėtoją

  b

    Ugnės sukurtas atvirukas

  Skaityti daugiau...
 • Atmintis gyva, nes liudija

  received_232265222301466

  Šiandien, 2022 m. sausio 13-ąją, jau penkioliktąjį kartą įgyvendinome pilietinę iniciatyvą „Atmintis gyva, nes liudija“.  Plazdančios languose liepsnelės primena 1991 metų sausį, kai vienybės ir laisvės siekio vedini  Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę.  Tauta atsilaikė prieš sovietinių okupantų ir vietinių kolaborantų agresiją bei bandymą karine jėga įvykdyti perversmą ir apgynė atkurtos valstybės nepriklausomybę. 

  Skaityti daugiau...
 • Robotiada „Cargo connect“

  foto

  Projektinės, praktinės FIRST programos supažindina mokinius su inžinerija ir programavimu įtraukiančioje, įdomioje ir kūrybingoje popamokinėje mokymosi aplinkoje, kurioje mokiniai bendradarbiauja, spręsdami kasmetinį robotikos iššūkį. Mūsų Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos  4a kl. ,,Transporterių“ komanda (trenerė Jūratė Skindzerienė) dalyvavo robotiados  „Cargo connect“  Vilnius 700 regioniniame etape. Mokiniai savo sukurtą modelį „Sraigtodroną“ programavo, motorizavo ir  pristatė regioninei komisijai. Taip pat visą kūrybinį kelią aprašė ir pristatė sukurdami ir pateikdami plakatą su nuotraukomis ir piešiniais.

  Skaityti daugiau...