Adelė Berezovskaja – „eTwinning“ nacionalinio konkurso nugalėtoja

Progimnazijos direktorė ir tarptautinių projektų koordinatorė Adelė Berezovskaja  buvo pakviestos dalyvauti  rugsėjo 30 d. Vilniuje organizuotuose „eTwinning“ nacionaliniuose apdovanojimuose 2020. Renginyje dalyvavo apie 150 įvairių Lietuvos  mokyklų vadovų, mokytojų ir kitų švietimo darbuotojų, kurių veikla „eTwinning“ projekte buvo įvertinta Nacionaliniu kokybės ženkleliu ar eTwinning mokyklos ženkleliu.

Džiugu, kad už įvykdytą eTwinning projektą „CHRISTMAS IS COMING“ Adelei Berezovskajai buvo suteiktas Nacionalinis kokybės ženklelis (NKŽ).
Programos „eTwinning“ kokybės ženkleliai suteikiami mokytojams, vykdantiems puikius projektus programoje „eTwinning“. Ženkleliai pažymi, kad projektas pasiekė nacionalinį ir Europos standartą.

Sveikiname projektų koordinatorę Adelę Berezovskają ir nuoširdžiai dėkojame už puikų darbą plėtojant projektinę veiklą progimnazijoje.

Administracija