Šventų Kalėdų belaukiant

Mirga žemė žiburėliais,

O padangė nuo žvaigždžių.

Prie lopšelio kūdikėliui

Plaka tūkstančiai širdžių.

Adventas – laukimo ir susikaupimo metas prieš Šv. Kalėdas. Šis laikas skirtas Jėzaus Kristaus gimimo  laukimui įprasminti. Advento laikas – keturios savaitės, kad galėtume melstis,  atsiprašyti vieni kitų, daryti vieni kitiems gera, sulaukti Kristaus gimtadienio. Advento metu pasiruoškime Kalėdoms, pastebėdami šalia esantį, pasidalindami su kitu geru žodžiu, tikėjimu, meile.
                 Prienų „Ąžuolo“  progimnazijos pradinių klasių mokiniai  ir priešmokyklinukai lapkričio 30 dienos  rytą pradėjo netradiciškai, jungdamiesi į netradicinę integruotą dorinio ugdymo pamoką. Kartu prisiminė Advento žvakių reikšmes, klausė kalėdinės giesmelės, aiškinosi dovanos prasmę Dievui, draugui, artimui.

Mokytojos savo klasėse laukdamos Advento pradžios puošėsi erdves,  kartu su vaikais pynė advento vainikus.

Kiekvienoje klasėje sužibo pirma Advento žvakė.

Lina Skurdelienė