Mokėmės KITAIP

2021 m. sausio 21d. 5d klasės mokiniai mokėsi nuotoliniu būdu kitaip. Mokiniai drauge su tėveliais ir dalyvauti paskatinusia auklėtoja prisijungė prie didžiausios ,,Swedbank“ organizuotos pamokos ,,Mokonomika“. Skirtingoms klasių grupėms pamokas vedė daugiau nei dvidešimt įvairių ir įdomių mokytojų, ekspertų, visuomenėje gerai žinomų žmonių, tokių kaip Andrius Talžūnas, Gabrielius Liaudanskas-Svaras, Jūratė Civilkienė, Mantas Kuizinas, Simonas Gurevičius, Orijus Gasanovas, Jolita Vaitkutė ir kiti. Pamokų metu išmokome ne tik atskirti savo poreikius nuo norų, bet ir sužinojome apie pokyčius profesijų srityje, svarbiausias kompetencijas, finansinį raštingumą, piletiškumą, kulinariją, be to, išmokome naujų sąvokų (pavyzdžiui, natūralizacija ir jos reikšmė). Įdomu buvo išgirsti ir pamatyti, kaip kitose šalyse išsivyščiusi ekonomika (Afrikoje, Kinijoje, Filipinuose, Gruzjoje ir t.t) ir kokie tų šalių skirtumai. Visi išgirdome įdomios, naudingos, aktualios informacijos. Kiekviena pamoka buvo įdomi, naudinga, įsimintina. Taigi manome, jog ši didžiausia pamoka Lietuvoje ( joje dalyvavo apie 225000 žmonių) buvo naudinga bei išplėtė ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų žinias. Tikimės, jog galėsime dalyvauti dar ne vienoje tokioje šaunioje pamokoje!

Guosnė Genevičiūtė, 5d klasė