Dėl nemokamo maitinimo davinių.

Informuojame, kad nemokamo maitinimo daviniai už sausio 18-29 dienas mokinių tėveliams bus išduodami:
Vasario 4 d. nuo 8.00 val. iki 16.00 val.
Priešmokyklinio ugdymo grupių, 5-8 klasių, bei Naujosios Ūtos ir Ašmintos skyriams daviniai bus išduodami valgyklos patalpose, įėjimas iš lauko pusės, nuo „Žiburio“ gimnazijos, mokyklos stadiono;
Vasario 5 d. nuo 8.00 iki 16.00 val.
1, 2, 3 ir 4 klasių, daviniai bus išduodami valgyklos patalpose, įėjimas iš lauko pusės, nuo „Žiburio“ gimnazijos, mokyklos stadiono;
Prašome davinių pasiimti atvykti Jums paskirtu laiku! Jei šeimoje nemokamai maitinami keli vaikai, bus galima atsiimti visus šeimai skiriamus sausus davinius.
Jei esate saviizoliacijoje, ar neturite galimybių atsiimti davinio būtinai susisiekite, kad galėtume susitarti kaip būtų galima Jums perduoti davinį.
Prašome atsiimant davinius:
1. dėvėti apsaugos priemones (vienkartines kaukes, pirštines);
2. turėti savo rašiklį;
3. turėti asmens dokumentą ir, atsiimant davinį, jį pateikti progimnazijos darbuotojui;
4. atsiimant davinius nesibūriuoti, laikytis saugaus 2 metrų atstumo ir kitų skelbiamų karantino reikalavimų bei rekomendacijų.
P.S. Mokiniams, kurių ugdymas vyksta mokykloje daviniai bus išduodami pagal lankymo dienas, todėl davinių sudėtis gali skirtis.
Socialinės pedagogės
Eglė Zaščiurinskienė (4-8 klasės) Tel.nr. 8-607-55787