Dėl nemokamo maitinimo davinių.

Informuojame, kad nemokamo maitinimo daviniai už KOVO 1-19 dienas mokinių tėveliams bus išduodami valgyklos patalpose, įėjimas iš lauko pusės, nuo „Žiburio“ gimnazijos, mokyklos stadiono:

Kovo 18 d. (ketvirtadienį) nuo 8.00 val. iki 17.00 val. 1 – 8 klasių.

Daviniai bus išduodami tik tiems mokiniams, kurie mokosi nuotoliniu būdu namuose.

Jei poreikio nemokamo maitinimo daviniui gauti neturite, būtinai informuokite atsakingus asmenis.

Jeigu tėvai (globėjai, rūpintojai) nustatytu laiku paskirtoje vietoje neatsiima maisto davinio, nepaimti maisto produktai bus atiduoti šeimoms, kurioms jie reikalingi.

Prašome davinių pasiimti atvykti Jums paskirtu laiku! Jei šeimoje nemokamai maitinami keli vaikai, bus galima atsiimti visus šeimai skiriamus sausus davinius.

Jei esate saviizoliacijoje, ar neturite galimybių atsiimti davinio būtinai susisiekite, kad galėtume susitarti kaip būtų galima Jums perduoti davinį.

Prašome atsiimant davinius: dėvėti apsaugos priemones; turėti savo rašiklį; atsiimant davinius nesibūriuoti, laikytis saugaus 2 metrų atstumo ir kitų skelbiamų karantino reikalavimų bei rekomendacijų.

Socialinės pedagogės

Ieva Mikušauskienė Tel.nr. 8-677-08654