Dėl nemokamo maitinimo davinių

Informuojame, kad nemokamo maitinimo daviniai už visą BALANDŽIO mėn. (1-30 dienas) mokinių tėveliams bus išduodami valgyklos patalpose, įėjimas iš lauko pusės, nuo „Žiburio“ gimnazijos, mokyklos stadiono:
Gegužės 6 d. (ketvirtadienį) nuo 8.00 val. iki 17.00 val. Priešmokyklinio ugdymo grupių, 3-8 klasių, bei Naujosios Ūtos ir Ašmintos skyrių
Gegužės 7 d. (penktadienį) nuo 8.00 val. iki 15.00 val. 1-2 klasių
Pradinių klasių mokiniams, kurie grįžę į mokyklą mokintis mišriuoju kontaktiniu būdu, daviniai bus išduodami tik už nuotolinio mokymosi dienas.
Jei poreikio nemokamo maitinimo daviniui gauti neturite, būtinai informuokite atsakingus asmenis. Jeigu tėvai (globėjai, rūpintojai) nustatytu laiku paskirtoje vietoje neatsiima maisto davinio.
Nepaimti maisto produktai bus atiduoti šeimoms, kurioms jie reikalingi.
Jei neturite galimybių atsiimti davinio būtinai susisiekite, kad galėtume susitarti kaip būtų galima Jums perduoti davinį.

Prašome atsiimant davinius: dėvėti apsaugos priemones; turėti savo rašiklį; atsiimant davinius nesibūriuoti, laikytis saugaus 2 metrų atstumo ir kitų skelbiamų karantino reikalavimų bei rekomendacijų.

Socialinės pedagogės
Ieva Mikušauskienė Tel.nr. 8-677-08654