Edukacija ,,Stotelė-hiphopas“

Spalio 5 dieną Prienų ,,Ąžuolo” progimnazijos 8b klasės mokiniai dalyvavo Prienų Just. Marcinkevičiaus bibliotekos organizuotame edukaciniame užsiemime ,,Stotelė – hiphopas”, kurį vedė Kauno apskrities viešosios bibliotekos darbuotojos. Pirmoje edukacijos dalyje buvo pristatytas hiphopo muzikos stilius ir jo raida Lietuvoje.

Edikucijos metu vyko viktorina ir praktinis užsiėmimas. Viktorinoje moksleiviai turėjo atspėti, ar kūrinio žodžiai yra rašytojo Maironio eilėraščių eilutės, ar iš Lietuvos hiphopo kūrėjų paimtos dainų eilutės.

Praktinio užsiėmimo metu moksleiviai pasiskirstė grupėmis ir turėjo sukurti hiphopo stiliaus kūrinį apie mokyklą, klasę, panaudojant duotus raktinius žodžius. Kiekviena grupelė vėliau turėjo šiuos kūrinius pristatyti ir surepuoti.

Nors užduotys ir nebuvo pačios lengviausios, tačiau mokiniams patiko ir sukėlė daug gerų emocijų.

8b klasės mokinė Gabrielė S.