Pasidalinkime gerumu

Gruodžio 16 – 17 dienomis Prienų „Ąžuolo“ progimnazijoje nušurmuliavo Maltiečių kalėdinė labdaros mugė. Jau eilę metų tęsiama tradicinė akcija „Pasidalinkime gerumu“ kviečia prieš metų šventes atsigręžti į vargstantį žmogų. Bent trumpam stabtelėti ir susimąstyti, kad mūsų aplinkoje yra žmonių – senolių, kurie gyvena liūdniau, skurdžiau, sunkiau negu mes.

Ačiū visiems, kurie apie tai pasikalbėjote savo šeimose, ačiū mokytojams, kurie sujudino mokinių širdeles ir prakalbino jose esantį gerumą… Ačiū, kad visi kartu ugdome vaikuose atjautą, pagarbą senatvei, pasidalinimo džiaugsmą.

Kalėdinės mugės metu surinkta 700 eurų suma. Už šias jūsų gerumo aukas vėl visus metus mokykloje bus gaminama Maltiečių sriuba, kurią savanoriai neš ir dalins Maltiečių globojamiems seneliams.

Lina Suchorukovienė