BŪKIME KARTU

Belaukiant per baltą gruodžio tylą atkeliaujančių žiemos švenčių,  ,,Ąžuolo“ progimnazijos Ašmintos daugiafunkcio centro pradinio ugdymo skyriaus mokiniai  ir priešmokyklinukai dalyvavo įvairiose veiklose. Adventinės popietės  ,,Per tylų Adventą ateina Kalėdos“ metu pynė adventinius vainikus, prisiminė Kūčių ir Kalėdų šventės papročius, tradicijas ir burtus.

Su dideliu džiaugsmu puošė Kalėdinę eglutę, po kuria patalpino savo rankomis pagamintus darbelius, šventines dekoracijas. Prie spindinčios eglutės nykštukai šoko šokius, vaidino pasakas.

Gruodžio 20 dieną  vyko į Žvėrinčiaus mišką puošti eglutės  žvėreliams, o po to kalėdomobiliais keliavo į Birštoną, kur prie miesto eglės susitiko su Kalėdų seneliu.

Paskutinėmis advento dienomis Ašmintos kaimo erdves papuošė mokinių padabinta žaliaskarė ir šventinių skelbimų lentoje patalpinti šeimų Kalėdiniai atvirukai – sveikinimai Ašmintos krašto žmonėms.

Gruodžio mėnęsį pradinio ugdymo skyriaus mokiniai dalyvavo  respublikiniame 1 – 5 klasių mokinių muzikiniame projekte – virtualiame koncerte „TEO TORRIATTE“ (Būkime kartu), kurį organizavo Kauno Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijos pradinė mokykla (LSMUG PM). Projekto tikslas – įprasminti Advento laikotarpio vertybes: gerumą, atjautą, pagalbą,  meilę šalia esantiems bei skatinti mokyklų bendruomenių bendradarbiavimą. Projekto – koncerto pilnas įrašas, kaip dovana, skiriamas LSMU Kauno klinikų ligoninės personalui ir pacientams bei Prienų rajono Ašmintos kaimo bendruomenei.

Sustokime ir išgyvenkime kiekvieną stebuklingą švenčių akimirką…

Rasa Vaitauskaitė,
Rita Margelevičiūtė,