Robotiada „Cargo connect“

Projektinės, praktinės FIRST programos supažindina mokinius su inžinerija ir programavimu įtraukiančioje, įdomioje ir kūrybingoje popamokinėje mokymosi aplinkoje, kurioje mokiniai bendradarbiauja, spręsdami kasmetinį robotikos iššūkį.

Mūsų Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos  4a kl. ,,Transporterių“ komanda (trenerė Jūratė Skindzerienė) dalyvavo robotiados  „Cargo connect“  Vilnius 700 regioniniame etape. Mokiniai savo sukurtą modelį „Sraigtodroną“ programavo, motorizavo ir  pristatė regioninei komisijai. Taip pat visą kūrybinį kelią aprašė ir pristatė sukurdami ir pateikdami plakatą su nuotraukomis ir piešiniais. Džiaugiamės komandos puikiu pasirodymu ir  laimėjimais -patekome į respublikinį Robotiados etapą, kuris vyks Vilniuje kovo mėnesį.

Paveikslėlis1