Raiškaus žodžio konkursas ,,Tau, Lietuva“

Kaip ir kasmet artėjant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai, 3-4 klasių mokiniai ruošėsi rajono pradinio ugdymo 3-4 klasių mokinių raiškaus žodžio konkursui „Tau, Lietuva“.  Pirmajame mokykliniame etape dalyvavo po du atstovus iš 3-4 klasių. Džiaugėmės, kad šiemet mokiniai galėjo deklamuoti gyvai, pasipuošę mokyklinėmis uniformomis.  Savo eiles skyrė Lietuvai. Vertinimo komisija išklausė ir išrinko keturis atstovus iš mokyklos ir vieną iš Ašmintos daugiafunkcio centro pradinio ugdymo skyriaus, kurie dalyvavo rajoniniame, II- ajame etape ,,Revuonos“ pagrindinėje mokykloje.

Tai :  4d kl. mok. Matas Tamašauskas (mokyt. G. Aleksynienė), 4b kl. mok. Ieva Jasukaitytė (mokyt. R. Bartkutė), 3d kl. mok. Mėja  Matulaitytė (mokyt. V. Skaisgirienė ), 4a kl. mok. Austra Orinaitė (mokyt. Jūratė Skindzerienė ), 4 kl. Ovidijus Šiupinskas (mokyt. R. Vaitauskaitė)

Džiaugiamės laureatais  rajone. Jais  tapo Ieva Jasukaitytė (4 b kl.) – I vieta, Ovidijus  Šiupinskas  (4 kl. Ašmintos sk.) – II vieta ir Matas Tamašauskas (4d kl.) – III  vieta.

Organizatoriai