Netradicinė technologijų pamoka

Birželio 1 dieną, 7c klasės mokiniai buvo svečiuose pas drožėjus VšĮ „Meninė drožyba“. Šią netradicinę pamoką, suorganizavo technologijų mokytojai A. Žvirblys ir D. Dragūnienė. Edukacijos vedėjas buvo A. Sakalauskas. Matėme daugybe mažosios architektūros statinių, kryžių, medinių skulptūrų tuo pačiu ir iš įvairaus medžio, įvairios formos šaukštų, taip pat ir krėslų ir dar daugiau. Per šį susitikimą mums leido dalyvauti pačiame procese . Padėjome išrinkti ir išmatuoti tinkamus medžius, šiuo metu kuriamai skulptūrai. A. Sakalauskas parodė mums jų dirbtuvių aplinką. Leido pasivaikščioti po labirintą. Parodė stebuklingų angelų skulptūrų, kurių galima buvo paprašyti norų. Didelį įspūdį padarė smulkiai ir kruopščiai išdrožinėtos skulptūros. Pats A. Sakalauskas yra labai pozityvus ir linksmas žmogus, bet svarbiausia PUIKUS Prienų krašte žinomas menininkas.

7c klasės mokinė Dija Degutytė