Mokytojos Irenos Balaikinės atminimo premija paskirta pradinio ugdymo mokytojai metodininkei Rimai Lyberienei

Mokytoja Rima savo pedagoginėje veikloje ypatingą dėmesį skiria lietuvių kalbos ir tautinių tradicijų puoselėjimui. Jos vadovaujamas pradinių klasių mokinių lėlių teatro būrelis šiais mokslo metais sukūrė du spektaklius „Šiukšlių maištas“ ir „Ką čia sugalvojus?“, kurie buvo pristatyti mokyklos ir Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos renginiuose. Mokytoja nuolat turtina ir plečia savo mokinių akiratį išvykose į spektaklius, organizuodama edukacijas ir susitikimus su rašytojais bibliotekoje, taip paskatindama mokinius pamilti knygas, susidomėti skaitymu. Mokytojos mokiniai rajoniniuose renginiuose laimi aukštus įvertinimus. Du mokiniai tapo laureatais rajoniniame mokinių dailyraščio konkurse, du mokiniai apdovanoti diplomais už daugiausiai sugalvotų sakinių su duotomis raidėmis respublikiniame virtualiame vaikų projekte „Tik trys raidelės, bet daug žodelių“. Rajoninėje pradinių klasių mokinių piešinių parodoje-konkurse „Miškas – visų namai“ mokytojos ugdytinės darbas pelnė III-ią vietą. Mokytoja Rima parengė mokinę dalyvauti rajoniniame 1-4 klasių mokinių etnokultūriniame renginyje „Buvo, buvo, kaip nebuvo…“, skirtame plėtoti liaudies kūrybą ir pasakojamosios tautosakos žanrą, parengė devynias poras klasės šokėjų dalyvauti rajoninėje pradinių klasių mokinių liaudies šokių šventėje „Suk, suk ratelį“. Rima Lyberienė aktyviai bendradarbiauja su Prienų Justino Marcinkevičiaus viešąja biblioteka, yra bibliotekoje vykstančių edukacijų mokiniams iniciatorė, bendraautorė ir vykdytoja. Bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje vykdė kelis metus trukusį edukacinį projektą „Draugų ratas kiTOKS: pažink-priimk-dalinkis“. Jo metu mokytoja vedė edukacines veiklas vaikams ir paruošė lėlių spektaklius „Eglė Žalčių karalienė“, „Palangos Juzė“, „Kiekvienam daryti gera savo darbu ir žodžiu“. Rima Lyberienė ne vienerius metus Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje veda tarptautinei vaikų gynimo dienai skirtus renginius, juose įkūnydama įvairius personažus. Ji –  puikiai įvaldžiusi žodžio meną, yra nuolatinė progimnazijos renginių vedėja, skaitovė. Keletą metų dalyvauja kaip skaitovė Prienų krašto muziejaus organizuojamuose J. Marcinkevičiaus kūrybos skaitymuose Važatkiemyje.
Didžiuojamės, žavimės ir linkime  kūrybingų metų ateityje.

Progimnazijos direktorė
Irena Tarasevičienė