Konferencija „Prancūzija vakar, šiandien ir rytoj“

Balandžio 25 d. mūsų mokykloje vyko rajono jaunųjų frankofonų konferencija „Prancūzija vakar, šiandien ir rytoj“. Renginyje dalyvavo moksleiviai iš Išlaužo, Revuonos  pagrindinių mokyklų, „Žiburio“ gimnazijos ir gausiausias būrys buvo ąžuoliečių. Tai yra smagi šventė paminėti  Frankofonijos dieną ir pasidžiaugti šia elegantiška kalba. Mokiniai paruošė pristatymus apie Prancūzijos istoriją, įžymius žmones, madą, meną, patiekalus. Taip pat buvo galimybė paragauti įvairių tradicinių užkandžių, klausytis dainų ir pasitikrinti žinias žaidžiant Kahoot žaidimą. Konferenciją vedė Meda Ližauskaitė 8b kl. ir Vilius Andriuškevičius 8a kl., kurie įdomiai ir įtraukiančiai pristatė temas ir dalyvius.

Galima pasidžiaugti, kad mokiniai atsakingai ruošėsi šiam projektui ir tęsė jau ne pirmus metus vykstančią tradiciją.

Dėkojame mokytojoms už pastangas siekiant sudominti mus šia gražia iš Prancūzijos kilusia švente.

Meda Ližauskaitė 8b kl.