Instrumentinės muzikos festivalis ,,Pasidirbau aš dūdelę“

Vasario 24 d. Balbieriškio pagrindinėje mokykloje vyko rajoninis pradinių klasių instrumentinės muzikos festivalis „Pasidirbau aš dūdelę“. Jame dalyvavo pradinukai iš Šilavoto, Naujosios Ūtos, „Revuonos“, Balbieriškio  pagrindinių mokyklų, Jiezno gimnazijos ir „Ąžuolo“ progimnazijos.  Iš mūsų progimnazijos festivalyje dalyvavo  2c klasės mokinių instrumentinis ansamblis (mok. Alma Liutkienė) ir  pradinių klasių mokinių ansamblis „Svirpliukai“ (mok. Ina Radzevičienė). Pagroję festivaliui išmoktus kūrinius, visi dalyviai dalyvavo muzikinėje pamokėlėje, kurią pravedė „Žiburio“ gimnazijos mokytoja ekspertė Roma Ruočkienė. Pamokėlėje susipažinome su pučiamaisiais instrumentais. Išgirdome, kaip jais galima groti. Festivalio dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais už komisijos pasiūlytą nominaciją. 2c klasės mokinių kolektyvas pelnė nominaciją  „Ritmiškiausias garsas“, o „Svirpliukai“ – „Skambiausias garsas“.

Mokytoja Alma Liutkienė