Pradinių klasių mokinių šokių šventė „Suk suk ratelį“

 

Kovo  8 d. nuo pat ryto  Prienų „Ąžuolo“ progimnazijoje sklandė pakili nuotaika  ir šventinis šurmulys. Mokyklos mokiniai, svečiai rinkosi į rajoninę pradinių klasių mokinių šokių šventę „Suk suk ratelį“. Linksmai nusiteikę šokėjai atvyko iš Stakliškių, Jiezno, Veiverių Tomo Žilinsko gimnazijų, Balbieriškio, Išlaužo ir  Naujosios Ūtos pagrindinių mokyklų. 170 šokėjų  būryje sukosi keturi „Ąžuolo“ progimnazijos šokėjų kolektyvai:  tautinių šokių ratelį lankantys mokiniai bei 3a klasės šokėjai, kuriuos parengė mokytoja Dovilė Šatienė, 4d ir 2c klasių šokėjai, vadovaujami  mokytojų  Dianos Mikulevičienės ir Almos Liutkienės.

Pirmoje šventės dalyje visi šokėjai šoko lietuvių liaudies bei ritminius šokius. Mokiniai ir juos parengusios mokytojos pasidžiaugė, kad mokiniai galėjo ne tik patys pašokti, bet pasižiūrėti, kaip šoka bendraamžiai iš kitų mokyklų. Visiems gera matyti būrį jaunų žmonių, kurie myli ir puoselėja šokius, neabejingi liaudiškai muzikai. Po šokių vadovų ir kolektyvų apdovanojimų svečių laukė vaišėmis nukloti stalai.

Antroje renginio dalyje  dalyvius į bendrą ratą sujungė noras išmokti kuo daugiau liaudies šokių.   Sukosi rateliai, smagiai trypė poros.

Dėkojame visiems padėjusiems organizuoti šventę: Prienų švietimo centrui, progimnazijos direktorei Irenai Tarasevičienei, direktorės pavaduotojai Vidai Zdanienei, direktorės pavaduotojui ūkio reikalams Kęstui Joneliūnui, progimnazijos valgyklos vedėjai ir pradinių klasių mokytojų kolektyvui.

Patirti įspūdžiai ilgai išliks šventės dalyvių širdyse ir atminty.

Šventės organizatorės

Dovilė Šatienė,

Diana  Mikulevičienė,

Ina Radzevičienė,

Alma Liutkienė