ESTAFEČIŲ VARŽYBOS

Balandžio 5d. 3 – 4 klasių mokinių komanda ( Urtė Šeščilaitė 3a kl., Viktorija Sulžickaitė 3b kl., Domas Barauskas 3a kl., Paulius Kaminskas 3c kl., Skaistė Radžiūnaitė 4a kl., Karolina Kazlauskaitė 4b kl., Patricija Ruseckaitė 4d kl., Ervinas Meškauskas 4a kl., Kasparas Valavičius 4b kl., Nojus Stepulaitis 4d kl.) dalyvavo rajoninėse estafečių varžybose „Greiti ir vikrūs“, kurios vyko „Revuonos“ pagrindinėje mokykloje. Mūsų komandai teko susirungti su aštuonių rajono mokyklų jaunaisiais sportininkais. Vaikai labai stengėsi būti greiti ir vikrūs, kiek įmanoma, per trumpesnį laikai atlikti visas rungtis, todėl varžybose buvo iškovota II – oji vieta.

ŠAUNUOLIAI!

Rasa Bartkutė,