Progimnazijos jaunučių choras dalyvaus respublikinėje moksleivių dainų šventėje „Tu mums viena“

Kovo 31 d. Prienų  „Žiburio“  gimnazijoje vyko respublikinės moksleivių dainų šventės chorų perklausa, kurioje dalyvavo Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos jaunučių choras. Mokyklos dainorėliai pasirodė puikiai ir buvo pakviesti dalyvauti 2016 m. liepos 6 d. Vilniuje vyksiančioje Lietuvos moksleivių dainų šventėje „Tu mums viena“. Chorų pasirodymus vertino komisija – Lietuvos moksleivių dainų šventės Dainų dienos meno vadovas Raimondas Katinas, Vilniaus „Liepų“ choro vadovė Audronė Steponavičiūtė-Zupkauskienė, Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės mokyklos choro „Viva voce“ vadovė Virginija Katinienė.

Muzikos mokytoja    Lina Suchorukovienė

???????????????????????????????