Respublikinio teisinių žinių konkurso „Temidė“ Alytaus apskrities etapas

Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos komanda „Forse majeure“  2016-04-12d. dalyvavo respublikiniame teisinių žinių konkurse „Temidė“ Alytaus apskrities etape ir laimėjo III vietą – bronzos medalius. Komandoje dalyvavo 8 klasių mokinės: Alvita Radzevičiūtė, Greta Jaruševičiūtė, Ugnė Orinaitė, Akvilė Iškauskaitė, Gerda Minajevaitė, Kamilė Pilipavičiūtė. Komandą per labai trumpą laikotarpį parengė vyr.socialinė pedagogė Vaiga Šimukaitė.

Konkurse dalyvauja 8-12 klasių mokiniai, pagrindiniai konkurso tikslai: ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, skatinti jaunimo pilietiškumą, diegti atsakomybės sampratą, ugdyti mokinių kūrybinius gebėjimus, organizuoti prasmingą ir turiningą laisvalaikį, ugdyti bendravimo kultūrą, skatinti mokinius tinkamai reaguoti į neigiamus reiškinius savo aplinkoje, skatinti bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio mokymo įstaigų bendruomenių ir teisėsaugos institucijų bendravimą ir bendradarbiavimą.