Rajoninė rusų kalbos olimpiada „Šag za šagom“

Balandžio 12 d. Jiezno gimnazijoje vyko rajoninė 6-8 klasių mokinių rusų k. olimpiada „Šag za šagom“. „Ąžuolo“ progimnaziją  rusų k. olimpiadoje atstovavo šie mokiniai:

1. Kasparas Žukauskas 6 kl.

2. Dominykas Šimukaitis 6 kl.

3. Tomas Lukoševičius 7 kl.

4. Kamilė Kalėdaitė 7 kl.

5. Atėnė Žukovaitė 8 kl.

6. Airida Vaikšnytė  8 kl.

Olimpiados tikslas – ugdyti mokinių domėjimąsi rusų kalba, kultūra, jos vieta tarp kitų Europos kalbų, grožine rusų kalbos literatūra, skatinti mokinių, besimokančių Prienų rajono mokyklose, norą pažinti vieniem kitus, bendrauti.  Mokiniai turėjo perskaityti nežinomą tekstą, atsakyti į klausimus, atlikti testo užduotis. Mokinius olimpiadai ruošė rusų k. mokytojai V. Narvydienė ir E. Šukevičius.Mūsų mokyklos mokiniai parodė puikias žinias. I-ą vietą tarp šeštos klasės mokinių užėmė  Kasparas Žukauskas, II-ą vietą – Dominykas Šimukaitis. II-ą vietą tarp septintos klasės mokinių užėmė Kamilė Kalėdaitė. I-ą vietą tarp aštuntos klasės mokinių užėmė Atėnė Žukovaitė, II-ą vietą – Airida Vaikšnytė.

Sveikiname olimpiados nugalėtojus!

Rusų k. mokytoja V. Narvydienė