Rajoninės mokinių folklorinių šokių varžytuvės „Patrepsynė 2016“

Š. m. balandžio 8 d. Veiverių kulūros ir laivalaikio centre rinkosi tie, kurie  yra neabejingi lietuvių liaudies šokiams. Visi turėjo galimybę savo jėgas išbandyti mokinių folklorinių šokių varžytuvių „PATREPSYNĖ 2016“ antrajame rajoniniame  rate. Šiose varžytuvėse galėjo dalyvauti tie, kuriems pasisekė šių varžytuvių pirmame (mokykliniame) rate. Iš „Ąžuolo“ progimnazijos į antrąjį varžytuvių ratą vyko 18 šokėjų porų, kurias paruošė mokytojos Dovilė Šatienė, Alma Liutkienė ir Diana Mikulevičienė. Šokėjams pasisukus bendrame rate šokant liaudies šokį „Žvaigždutė“, prasidėjo rimtos šokių varžytuvės. Visi šokėjai turėjo pašokti penkis šokius. Po kiekvieno šokio komisija atrinko tris geriausiai šokusias poras iš kiekvienos amžiaus grupės, o iš jų – vieną darniausiai šokusią porą. Labai smagu, kad visos progimnaziją atstovavusios poros bent po kartą buvo išrinktos tarp geriausių šokėjų. Ieva Tamulynaitė 3c kl. ir Vakaris Marčiulaitis 3a kl. geriausiai iš visų savo amžiaus porų pašoko šokį „Polka dribsiukas“. Labiausiai pasisekė 2c klasės šokėjams Austėjai Siniavskytei ir Audriui Kazakevičiui, kurie su kitais laimingaisiais iškovojo teisę vykti į trečiąjį (respublikinį) konkurso ratą, kuris vyks Šiaulių raj.

Kurtuvėnų dvare. Linkime jiems sėkmės!