Pasidžiaukime mokiniais, dalyvavusiais Lietuvos moksleivių 6 – 8 matematikos olimpiadoje

Penki mūsų mokyklos mokiniai  dalyvavo Lietuvos moksleivių 6 -8 klasių matematikos olimpiadoje. Į Šiaulių universitetą balandžio 23 rytą suvažiavo gabiausi 6 – 8  klasių mokiniai iš visų Lietuvos kampelių, kurie išbandė savo jėgas, spręsdami sudėtingus uždavinius.7c klasės mokinys Eimantas Vaičiūnas šioje olimpiadoje buvo dešimtas (5 vieta), o 7b klasės mokinys Martynas Gusas – dvyliktas (6 vieta) iš devyniasdešimt visos Lietuvos gabiausių septintokų .Aštuntos klasės mokinė Ugnė  Orinaitė  iš aštuoniasdešimt penkių gabiausių aštuntokų, dalyvavusių olimpiadoje liko dvidešimt septinta. Šeštokų Nojaus Kohanausko (61) ir Dominyko Šimukaičio (82) iš 94 mokinių, rezultatai buvo kuklesni.

P60524-110342