Futbolo diena Birštone

Rugsėjo 11 d. Birštono miesto stadione karaliavo futbolas. Šventėje dalyvavo ir mūsų mokyklos rinktinė. Mokyklos komanda susitiko su Birštono gimnazijos komanda ir nugalėjo 11:1.

Vėliau ąžuoliečiai išbandė jėgas su Birštono politikų ir savivaldybės darbuotojų komanda. Nors pirmame kėlinyje pirmavo 2:0,  antrajame pritrūko jėgų ir pralaimėjo 2:3.

Varžybas stebėjo Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, gausus būrys tėvelių. Vaikai buvo apdovanoti atminimo medaliais, saldumynais, mineraliniu vandeniu. Mokyklos rinktinėje žaidė: Matas Revuckas, Dovydas Juodsnukis, Domantas Pempė, Lukas Simonaitis, Matas Klimas, Martynas Gusas, Saidas Žitkus, Dominykas Šimukaitis, Jokūbas Šimukaitis, Eitvydas Juškevičius, Kajus Rukas.