Konkursas „Gražių dainelių daug girdėjau 2017″

Sausio mėn. 21 d. Kaune Jono ir Petro Vileišių mokykloje – daugiafunkciniame centre vyko Skautiškos dainos konkurso „Gražių dainelių daug girdėjau 2017″ respublikinis turas. Konkurse dalyvavvo skautai iš Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio, Marijampolės, Alytaus kraštų. Jame, įveikę atrankinį konkursą,  teisę dalyvauti turėjo ir „Ąžuolo“ progimnazijos „M. Šalčiaus“ ir „Šilo“ draugovių vokaliniai ansambliai. Šiais metais konkursas buvo skirtas a. a. skautininko Felikso Šakalio 100 – ųjų gimimo metinėms paminėti. Kaip ir kiekvienais metais jį organizavo E. Šakalio dukros Almė Jurevičienė ir Rėda Šakalytė.  Konkurso metu reikėjo atlikti vieną per atrankinį konkursą komisijos išrinktą dainą. Visi dalyviai buvo vertinami pagal patyrimą (jaunesnieji skautai, skautai, patyrę skautai, vadovai) ir savo kategorijų grupėse (solistai, duetai, tercetai, ansambliai). Šiais metais komisija rinko geriausią pasirodymą kiekvienoje grupėje, o kiti kolektyvai gavo padėkas už dalyvavimą konkurse. Tad labai apsidžiaugėme išgirdę, kad geriausi savo grupėje buvo abiejų draugovių vokaliniai ansambliai. „M. Šalčiaus“ draugovės dainininkai dar pelnė Šiaulių krašto prizą už „Labiausiai patikusią dainą“.

A.Liutkienė