Pasaulinė sniego diena

Sausio 18 dieną, linksmai nusiteikę skubėjome link Prienų kūno kultūros ir sporto centro. Ten vyko Pasaulinės sniego dienos šventė. Išbandėme savo jėgas rogučių traukimo lenktynėse, bėgimo per sniegą rungtyje, „statėme“ gulintį sniego senį, darėme sniego angelus. Sušalti neleido karšta arbata ir garuojanti košė. Šventėje dalyvavo ir mūsų vyresnieji draugai – V-VI ir VII-VIII klasių berniukų futbolo komandos, vadovaujamos mokytojo K. Joneliūno.

Išsidūkę sniege buvo ir apdovanoti – po smagaus „Ančiukų šokio“ kiekvienai šventėje dalyvavusiai komandai buvo įteikti diplomai ir kvepiantys šakočiai.

Smagu, kad žiemą dar sulaukiame sniego ir galime juo džiaugtis bei leisti laiką kartu su draugais gryname ore!

2b klasės mokiniai ir mokytoja Rima Lyberienė