Respublikinis dainų festivalis „ Dainos iš tremties“

Kovo 28d. vyresnių klasių mokinių choras su muzikos mokytoja Ina Radzevičiene dalyvavo Varėnoje vykusiame respublikiniame dainų festivalyje „ Dainos iš tremties“. Dainų festivalį organizavo Tarptautinės komisijos sekretoriatas kartu su Varėnos „Ąžuolo“ gimnazijos Tolerancijos ugdymo centru, įgyvendinant Tarptautinės komisijos programą „Švietimas apie totalitarinių režimų nusikaltimus, nusikaltimų žmogiškumui prevenciją ir tolerancijos ugdymą“. Šiemet dalyvavo rekordinis Lietuvos mokyklų skaičius – atstovai iš 26 švietimo institucijų.  Toks renginys yra ne tik galimybė prisiliesti prie savo šalies istorijos, kultūros, bet ir galimybė ugdyti meninius  gebėjimus bei naują suvokimą apie muzikos, teatro, poezijos dermę. Po puikaus festivalio aplankėme Punios piliakalnį, pasigrožėjome bundančia gamta, Nemuno vingiais.

Socialinė pedagogė Vaiga Šimukaitė