Progimnazijos 6-jų klasių mokiniai vyko į netradicinę pamoką M. K. Čiurlionio muziejuje

Balandžio 6 dieną Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos 6-jų klasių mokiniai  vyko į netradicinę pamoką M. K. Čiurlionio muziejuje. Čia mokiniai susipažino su įdomia paveikslų simbolika, jų atsiradimo istorija, tapymo  ir piešimo technika.  Po edukacinės pamokos mokiniai buvo kviečiami į kūrybinę dirbtuvėlę, kur galėjo patys piešti, sudėti iš puzlės garsius M. K. Čiurlionio paveikslus. Kūrybinės valandėlės metu galėjo klausytis garsiausių menininko muzikos kūrinių – simfoninių poemų „Miške“ ir „Jūra“. Velnių muziejuje mūsų laukė ne tik įdomūs velnių eksponatai, bet ir įdomi edukacinė pamoka, kur mokiniai prisiminė sakmes, minė mįsles ir minkles, žaidė įdomius žaidimus. Mokiniai galėjo varžytis tarpusavyje savo pastabumu, vikrumu ir kartu pasitikrinti savo žinias.

Mokytojos D. Dragūnienė ir I. Radzevičienė