Progimnazijos jaunųjų matematikų komanda parsivežė nugalėtojų taurę

Balandžio 4 dieną ,,Ąžuolo“ progimnazijos jaunųjų matematikų komanda, vadovaujama mokytojos V. Grigonienės, dalyvavo konkurse ,,Stiprūs, vikrūs ir protingi“. Konkursas vyko Naujosios Ūtos pagrindinėje mokykloje. Komandą sudarė 6 mokiniai, po vieną mokinį iš 5 – 7 klasių ir 3 mokiniai iš 8 klasės. Šio konkurso tikslas buvo integruoti matematikos žinias į kūno kultūros ugdymo procesą, taip pat lavinti judėjimo ir mąstymo gebėjimus. Konkurso metu mokiniai atliko mąstymo ir vikrumo reikalaujančias užduotis, dalyvavo estafetėse ,,Geometrinės figūros“, ,,Žymiausi pasaulio matematikai‘, ,, Romėniškieji skaičiai‘, ,,Matavimo vienetai“, ,,Kampai“. Mūsų mokyklos mokiniai parodė puikias matematikos žinias, sėkmingai pasirodė sportinėse estafetėse ir surinkę daugiausia taškų užėmė pirmąją vietą. Komanda buvo apdovanota Prienų rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus diplomu ir nugalėtojų taure. Sveikiname komandą ir linkime sėkmės kituose konkursuose.

Matematikos mokytoja Violeta Grigonienė