Perrašyta mokyklos lengvosios atletikos istorija

Gegužės 17 dieną Alytaus centriniame stadione vyko Lietuvos mokyklų žaidynių tarpzoninės lengvosios atletikos keturkovės varžybos. Prienų rajonui atstovavo „Ąžuolo“ progimnazijos vaikinų komanda, laimėjusi rajono varžybas. Vaikinai tarp 9 komandų iškovojo 3 – ąją vietą. Tai rekordinis rezultatas per visą mokyklos gyvavimą, nes aukščiausias pasiekimas būdavo tik patekimas į tarpzonines varžybas. Nuo patekimo į finalines varžybas komandą skyrė tik 73 taškai (tada būtų užėmę 2 – ąją vietą, kuri būtų užtikrinusi vietą finale).
Sportiniai rezultatai dar ne viskas. Didžiuojuosi savo vaikinais, kurie užkariavo daugumos širdis savo pagarbiu elgesiu su varžybų dalyviais, pagarba teisėjams, žiūrovams ir man. Paskutinėje 800 m bėgimo rungtyje visi dalyviai, žiūrovai tribūnose atsistojo ir skandavo: Prienai, Prienai, Prienai, o po to – Ąžuolas, Ąžuolas, Ąžuolas… Ar gali nesididžiuoti jaunaisiais Prienų ir „Ąžuolo“ progimnazijos ambasadoriais. Noriu padėkoti jų tėveliams, mokytojams ir auklėtojams. Mokyklai ir rajonui garbingai atstovavo Joris Mitkevičius, Gytis Gelažauskas, Justas Arlauskas, Adrijus Baronas, Matas Revuckas, Arnas Levinskas.

2016–2017 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių Alytaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų lengvosios atletikos keturkovės tarpzoninės varžybos, Alytus

Kūno kultūros mokytojas
Kęstas Joneliūnas