Rasos Juocevičienės sodyboje mokiniai pasitiko vasarą

Gegužės 31d. bendradarbiaujant VšĮ Tolerancijos ir fizinės gerovės centrui ir Prienų „Ąžuolo“ progimnazijai organizuota vaikų išvyka į Rasos Juocevičienės ūkį. Vaikai su socialine pedagoge Vaiga Šimukaite žaidė aktyviose veiklose, mokėsi bendrauti ir bendradarbiauti, su mokytoja Rima Lyberiene susipažino su vaidybos menu, vaišinosi ant laužo keptomis dešrelėmis. Ypatingai vaikams patiko batutas, žaidimų aikštelės ir sūpuoklės gamtoje. Mokiniai taip pat stebėjo įvairias augalų rūšis, namo parvyko su pačių padarytomis puokštelėmis. Dėkojame gerbiamai R. Juocevičienei už svetingą priėmimą ir gražią socialinę iniciatyvą.

Socialinė pedagogė Vaiga Šimukaitė