Policijos atstovė Edita Kubilienė lankėsi Prienų „Ąžuolo“ progimnazijoje

Birželio 1d. Tarptautinę vaikų gynimo dieną Prienų  „Ąžuolo“ progimnazijoje su didžiuliu „Amsio“ tortu apsilankė policijos pareigūnė Edita Kubilienė. Ji pasidžiaugė, kad progimnazija kasmet dalyvauja teisinių žinių konkurse „Temidė“  ir netgi užima prizines vietas apskrities etape. Taip pat pastebėjo, kad jau antri metai šioje mokykloje vykdomas prevencinis konkursas „Renkuosi gyvenimą be cigaretės!“. Būtent šių konkursų laimėtojams ir buvo skirtas didysis skanėstas. Šie mokiniai turėjo progą pasikalbėti su pareigūne jiems aktualiais klausimais. Edita Kubilienė padėkojo progimnazijos socialinei pedagogei Vaigai Šimukaitei už nuoširdų bendradarbiavimą su policija rengiant vaikus įvairiems prevenciniams konkursams. Tikimės daugiau tokių susitikimų.

Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos informacija