Išvyka į šventę „Pasidžiaukime kartu“

Gegužės 29 d.  12 mūsų progimnazijos mokinių buvo pakviesti dalyvauti dalykinių olimpiadų ir įvairių konkursų nugalėtojų pagerbimo šventėje  „Pasidžiaukime kartu“   kaimo turizmo sodyboje Lazdijų rajone. Tylioje gamtos apsuptyje, gabiausi Prienų rajono mokiniai (apie 70)  galėjo atsipūsti nuo kasdieninių darbų ir praleisti dieną bendraudami su profesionaliais animatoriais ir aktoriais, atlikdami kūrybines užduotis. Visi renginio dalyviai buvo vaišinami gardžiais užkandžiais ir pietumis,  o šventės pabaigoje vaikams padėkas įteikė Prienų meras Alvydas Vaicekauskas,  Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas ir Švietimo centro direktorė Danutė Stankevičienė.

Socialinė pedagogė Vaiga Šimukaitė