Mokinių susitikimas su Lietuvos Respublikos prezidente Dalia Grybauskaite bei Švietimo ir mokslo ministre Jurgita Petrauskiene

Baigiantis vasarai rugpjūčio 29d. Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos mokiniai turėjo unikalią progą pamatyti Lietuvos Respublikos prezidentę ir pabendrauti su Švietimo ir mokslo ministre Vilniaus katedros aikštėje. Mokyklai perduotas naujutėlis „Mercedes-Benz“ firmos autobusiukas. Iš viso rajonas gavo 2 naujas transporto priemones mokinių pavėžėjimui, dar 1 savivaldybė įsigijo pati.
Pasinaudoję galimybe atvykti į Vilnių, Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos mokiniai lydimi socialinės pedagogės Vaigos Šimukaitės, apsilankė Vilniaus katedros varpinėje, o atlikę edukacines užduotis laimėjo šaunius prizus, atsipalaiduoti galėjo Bernardinų sode bei Senamiestyje, grįždami aplankė Lepelionių piliakalnį.
Džiaugiamės ir dėkojame Prienų rajono savivaldybei už nuostabią išvyką.

Vaiga Šimukaitė