II-asis RESPUBLIKINIS CHORŲ FESTIVALIS „DAINUOKIME DRAUGE“

Rugsėjo 23 dienos popietę rudenėjantis Birštonas suskambo nuo vaikiškų dainų ir juoko. Čia vyko II- asis respublikinis chorų festivalis „Dainuokime drauge“. Į Birštono meno mokyklos organizuotą festivalį atvyko Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos, Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos „Liepaitės“ 2 klasės, Garliavos muzikos mokyklos, Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos, Birštono meno mokyklos jaunučių chorai kartu su savo vadovėmis. Kiekvienas choras padainavo savo pasiruoštą kūrinį, o festivalio pabaigoje susijungė į jungtinį chorą ir klausytojams padovanojo 3 skambias dainas. Puikus oras, graži gamta, darnus choristų dainavimas sukūrė gražią šventę. „Kol vaikai dainuos, tol vyks festivaliai, dainų šventės“- sakė Birštono meno mokyklos direktorė L. Raugevičienė. Tad linkime jauniesiems dainininkams ir choro vadovei L.Suchorukovienei skambių dainų!

Dainų klausėsi mokytojos  R. Lyberienė ir V.Bičinskienė