Džiaugiamės ir didžiuojamės progimnazijos mokytojomis

Spalio 5-oji Tarptautinė mokytojų diena. Prienų rajono savivaldybės pedagogai rinkosi į šventę Prienų „Ąžuolo“  progimnazijoje. Jiems buvo skirti sveikinimai, gražūs žodžiai, linkėjimai ir Kauno valstybinio muzikinio teatro solisto Liudo Mikalausko koncertas. Šventę organizavo Prienų rajono savivaldybės Švietimo skyrius. Susirinkusius mokytojus sveikino Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, Švietimo skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas.
Keturiolika rajono mokytojų ir mokyklų vadovų buvo apdovanoti Prienų rajono savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko padėkomis ir vardiniais rašikliais. Padėka  už profesinės veiklos nuopelnus ir kūrybinę iniciatyvą, demokratinės kultūros ir pilietinių vertybių puoselėjimą, auginant jaunąją kartą, ugdant Prienų rajono ir Lietuvos ateities kūrėjus apdovanota ir „Ąžuolo“ progimnazijos pradinių klasių mokytoja metodininkė Rasa Bartkutė. Švietimo skyriaus vedėjo padėkomis ir vardiniais rašikliais už prasmingą profesinę veiklą, aktyvią kūrybinę iniciatyvą, demokratinės kultūros formavimą ir pilietinių vertybių puoselėjimą buvo apdovanoti 22 rajono mokytojai.  Tarp jų progimnazijos pradinių klasių  mokytoja ekspertė Daiva Grigaliūnienė bei pradinių klasių mokytoja metodininkė Alma Liutkienė.

Administracija