Tolerancijos diena

Priešmokyklinio ugdymo grupių ir pradinių klasių mokiniai lapkričio 16 d. paminėjo tarptautinę Tolerancijos dieną ir dalyvavo netradicinio ugdymo pamokose.  Jau nuo pirmadienio  mokiniai aiškinosi Tolerancijos žodžio reikšmę, išsikirpo  popierines rankeles, ant kurių žymėjosi savo tolerantiškus poelgius bei stebėjo ir vertino draugų poelgius.

Netradicinio ugdymo pamokose mokiniai žiūrėjo filmuką, dalyvavo diskusijose, analizavo situacijas ir Bruno Ferrero istorijas, sukūrė grupinius – kūrybinius darbus “Rankos kuria, rankos griauna”, parengė jų pristatymus.

Veiklai apibendrinti visi mokiniai rinkosi į aktų salę nešini plakatais ir savo popierinėmis rankelėmis, papuoštomis lipdukais už tolerantiškus poelgius. Kiekviena klasė pristatė kūrybinius darbus, o rankeles suklijavo ant dviejų didelių rankų, ištiestų viena kitai padėti.  Šios rankos puošia mūsų koridorių. Tai šių metų Tolerancijos dienos simbolis.