Pažink aviacijos pasaulį

2017 metais 7c klasės mokiniai dalyvavo žaidime-viktorinoje „Pažink aviacijos pasaulį“, kurį  organizavo VŠĮ „AP idėjos“ (žurnalas „Aviacijos pasaulis“) ir paramos fondas „Sparnai svajonei“.

Konkursas skatino mokinius visus 2017 metus skaityti  mokykloje  dovanų  užprenumeruotą  žurnalą „Aviacijos pasaulis“ (10 numerių per metus), pažinti aviaciją, jos istoriją.

Mokykloje įvyko įdomi viktorina, kurioje daugiausia taškų surinko ir nugalėjo Paulius Sabanskis. Jam organizatoriai ir dovanoja galimybę birželio – rugpjūčio mėn. su aviacija susipažinti gyvai.

Viktorinos prizas (nugalėtojui) dovanojamas skrydis lėktuvu ir ekskursija aerodrome, kuris yra arčiausiai dalyvio gyvenamosios vietos.

Iš viso prizu bus apdovanoti 200 moksleivių Lietuvoje. Visi viktorinos dalyviai apdovanojami paguodos prizais.