Finansinio raštingumo pamokos

Kiekvieną dieną visi susiduriame su pinigais. Suaugęs žmogus jau žino, kaip tinkamai rūpintis finansais. Bet ar  apie tai gerai žino mokiniai?  Mūsų progimnazijoje lankėsi „Swedbank“  atstovės, kurios 8-ųjų klasių mokiniams  vedė pamoką apie asmeninius finansus.  Banko atstovė Gintarė Levickienė kalbėjo su mokiniais apie taupymą ir  atsakingą skolinimąsi, finansų tvarkymą, planavimą, dažniausiai daromas klaidas, greitųjų kreditų žalą. Atsakinėjo į klausimus:   ką reikėtų žinoti prieš skolinantis pinigus? Į ką atkreipti dėmesį? Ar skolintis racionalu, o gal geriau užsidirbti? Kaip įsivertinti savo galimybes grąžinti paskolą prieš skolinantis? Kas yra kredito istorija ir kuo ji svarbi jūsų ateičiai?
Pamokos metu mokiniai galėjo  apskaičiuoti,  kiek laiko taupys savo svajonei.   Finansinio raštingumo pamoka buvo naudinga ir joje įgytas žinias tikrai panaudos dabar ir ateityje.