Anglų kalbos pamoka netradicinėje erdvėje

Vėsoką , pagaliau pasirodžiusios žiemos popietę kartu su 6 –ų klasių anglų k. modulį lankančiais vaikais pasitarę nusprendėme, kad pamoka vyks gryname ore. Klasėje pasiskirstėme temomis – jas vaikai išsitraukė burtų keliu. Temos buvo tokios: žmonės, miestas, aplinka, nuotaikos, oras, aš ir… Susiskirstę poromis ar grupelėmis po tris, šiltai apsirengėme ir patraukėme pasivaikščioti Prienų gatvėmis. Rinkti medžiagos,reikalingos pamokai. Vaikai buvo patenkinti, pilni entuziazmo. Vieni sugalvojo pakalbinti praeivius apie jų nuotaikas, kiti stebėjo žmones ir aplinką, treti tiesiog vaikštinėjo, užsirašinėjo aktualias detales. Ilgokai pasivaikščioję ir pašalę sugrįžome į klasę, aptarėme tolimesnius darbus ir patirtus įspūdžius. Mokiniai atsakingai atliko savo užduotis ir liko patenkinti pamoka netradicinėje erdvėje.

Anglų kalbos mokytoja Sonata PikienėDSC_0825