100 žingsnių link nepriklausomybės

Vasario 15 –ąją dieną mūsų mokykloje įvyko 5 – 8 klasių  istorijos ir muzikos  integruota pamoka – renginys: “100 žingsnių link nepriklausomybės”, skirtas  atkurtai Lietuvos Nepriklausomybės 100  – mečiui paminėti.
Pamokos tikslas buvo sutelkti mokinius švęsti atkurtos Lietuvos gimtadienį, skatinti didžiuotis savo šalimi, būti svarbiais ir aktyviais savo šalies gyvenimo dalyviais: priminti kokie žmonės labiausiai prisidėjo prie jos atgavimo, atlikti patriotines lietuvių kūrybos dainas.
Pamokos istorinę medžiagą  parengė istorijos vyr. mokytoja V.Milkevičienė, mokinius dainuoti paruošė muzikos  vyr. mokytoja I.Radzevičienė.
Renginį vedė  mokiniai: Paulina Virbšaitė (8 b. kl.) ir Karolis Pūkas (7a kl.). Garbės sargyboje stovėjo  jaunieji šauliai N.Kochanauskas, E.Valentavičius,  L.Liuolys.
Pasveikinom vieni kitus, juk taip daryti šitaip gera.

Mokytojos: I.Radzevičienė, V.Milkevičienė