Nacionalinis dainų festivalis „Dainos iš tremties“

       Kovo 22 d.  Varėnos Kultūros centre vyko nacionalinis dainų festivalis „Dainos iš tremties“. Minint partizanų vado Adolfo Ramanausko – Vanago metus šventėje skambėjo partizanų ir tremtinių dainos. Renginyje dalyvavo 22 kolektyvai iš visos Lietuvos. Mūsų mokyklos vyresnių klasių merginų ansamblis atliko partizanų  dainą „Slėpkis, slėpkis, brolužėli“.  Šiame renginyje – festivalyje mūsų mokyklos mokiniai dalyvauja antrą kartą. Džiaugiamės parodę save ir pamatę kitų kolektyvų paruoštas dainas. Tai renginys, o kartu ir puiki istorijos ir muzikos pamoka, kuri priminė mokiniams žiaurią Lietuvos praeitį, sovietinės okupacijos netektis ir didvyrišką partizaninį pasipriešinimą, priminė gražias to meto dainuotas dainas, kurios teikė jėgų ir stiprybės kovojant už savo laisvę.

Muzikos mokytoja Ina Radzevičienė