„Suk suk ratelį 2018“

Š. m. kovo mėn. 28 d. Prienų „Ąžuolo“ progimnazijoje vyko rajono pradinių klasių mokinių ir kultūros centrų jaunučių šokių kolektyvų šokių šventė „Suk suk ratelį 2018“. Joje dalyvavo devyni šokėjų kolektyvai iš Balbieriškio, Naujosios Ūtos, Išlaužo pagrindinių mokyklų, Jiezno ir Veiverių T. Žilinsko gimnazijų, Prienų KLC ir Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos. Šventės organizatoriai ir dalyviai siekė vieningo tikslo – puoselėti lietuvių liaudies šokių tradicijas Prienų rajone. Labai džiaugiamės, kad vaikai noriai šoka tradicinius šokius.  Kiekvienas šokėjų kolektyvas šventėje pašokęs parodomąjį šokį, kvietė šokti ir kitus šventės dalyvius. Visi šokėjai šventės metu smagiai šoko jau žinomus ar naujai išmoktus lietuvių liaudies šokius.

Gavę padėkas, atminimo dovanėles ir saldžius prizus, šokėjai geros nuotaikos atsisveikino iki kitų metų šventės.

Mokytojos Diana Mikulevičienė, Alma Liutkienė, Dovilė Šatienė