„Temidė“ vėl nusišypsojo Prienų „Ąžuolo“ progimnazijai

Balandžio 12 d. Prienuose įvyko respublikinio 8-12 klasių mokinių teisinių žinių konkurso „Temidė“ I etapas. Jame susirungė keletas komandų, iš jų dvi – „Ąžuolo“ progimnazijos „Tiesos riteriai“  ir „Žiburio“ gimnazijos „Alibi“ kovojo taškas į tašką. Nenuostabu, juk dar prieš metus, dabartinius žiburiečius šiam konkursui taip rengė socialinė pedagogė metodininkė Vaiga Šimukaitė. Šiais metais, sėkmė „žaibo“ rungtyje vėl nusišypsojo ąžuoliečiams: Nojui Kochanauskui, Dominykui Šimukaičiui, Joriui Mitkevičiui, Nojui Šabasevičiui bei Arnui Rasimavičiui. Komanda taip pat turėjo atsarginį dalyvį Matą Revucką, kuriam teko pabūti renginio fotografu. Pertraukų metu grojo Nojus Kondrotas, Karolis Pūkas bei Meda Kučinskaitė. Renginio vedančioji pareigūnė Ina Raškevičienė apdovanojo dalyvius ir mokytojus šauniais prizais, vaikus po renginio susiburti draugėn viliojo gardus firminis „Temidės“ tortas. Atgavę jėgas ir dar labiau sustiprėję mokiniai atstovaus Prienų rajoną II konkurso etape Alytuje, kur jų lauks nauja rungtis – pabėgimo kambarys.

Parengė Dominykas Šimukaitis