Svečiavosi rašytoja Danguolė Kandrotienė

Mūsų  mokykloje lankėsi  leidyklos  ,,Terra Publica‘‘ direktorė, vyriausioji  redaktorė  ir   rašytoja Danguolė  Kandrotienė. Rašytojos kūrybinėje kraitelėje  13 knygelių vaikams ir daugiau nei 20 įvairių turizmui skirtų leidinių, enciklopedijų. Pastarąsias ji  parengė kartu su grupe kitų  autorių. Knygelė vaikams ,,Spintos istorijos ‘‘ apdovanota  Prano  Mašioto premija, išrinkta geriausia 2014 metų knyga vaikams  bei  pažymėta tarptautiniu ,,Baltojo varno 2014 ‘‘ logotipu, kaip viena iš  200 vertingiausių  pasaulyje knygų  vaikams. Rašytoja papasakojo apie save, savo sukurtas knygas, apie tai, kaip „gimė“ kiekviena istorija. Paskaitė knygos „Pasaiba“ ištraukų, uždavė klausimų vaikams, patikrindama, ar šie atidžiai klausėsi. Mokiniai buvo aktyvūs, patys uždavinėjo klausimus autorei. Prieš susitikimą ir po jo visi norintys galėjo įsigyti „Debesų ganyklos“ ir ,,Terra publica“ leidyklų knygų, turėjo galimybę gauti rašytojos autografą.

Onutė Krištolaitienė, Aušra Kavaliauskienė