Išgirsti knygą

Balandžio 17 d. 5bc kl. grupės mokiniai lankėsi  Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje, kurioje vyko edukacinis užsiėmimas „Išgirsti knygą“. Bibliotekos metodininkė D. Bredelienė  papasakojo apie skaitymo naudą, supažindino su skaitmenine biblioteka 5–8 kl.

Mokiniai  patys praktiškai išbandė, kad knygą galima skaityti ir tuo pat metu klausytis naudojantis  ausinėmis,  prijungtomis prie kompiuterio ar išmaniojo telefono. Visi klausė G. Morkūno ištrauką „Štai ko nebuvo  gatvėse!“ iš knygos „Vasara su Katšuniu“, pasiskirstę į grupes praktiškai atliko teksto suvokimo užduotis. Užsiėmimas buvo  įdomus ir labai naudingas. Tikimės, kad dar labiau  susidraugausime su knygomis  ir jas skaitysime.

Lina Venclovaitė, lietuvių k. mokytoja