Džiaugiamės mūsų progimnazijos pergale ir didžiuojamės sportininkų pasiekimais

Gegužės 3 d. Birštono stadione vyko Prienų rajono savivaldybės ir Birštono savivaldybės mokinių lengvosios atletikos keturkovės varžybos.

Vaikinų keturkovės varžybose pirmąją vietą iškovojo „Ąžuolo“ progimnazijos komanda (mokytojas Kęstas Joneliūnas). Vaikinai surinko 752 taškus.  Antrieji buvo Jiezno gimnazijos vaikinai (mokytojas Saulius Šimanskas). Ši komanda nuo „Ąžuolo“ atsiliko 28 taškais, surinko 724 taškus. Trečiąją vietą užėmė Birštono gimnazijos vaikinų komanda, surinkusi 689  (mokytojas Vidas Kapačinskas).

Tarp merginų nepralenkiama buvo „Ąžuolo“ progimnazijos komanda (mokytoja Kristina Kalesinskaitė). Antrąją vietą užėmė „Revuonos“ pagrindinės mokyklos merginos (mokytoja Elena Bendinskienė), trečioji vieta atiteko Birštono gimnazistėmis (mokytojas Vidas Kapačinskas).