Muzikos pamoka „Teka teka šviesi saulė“

Gegužės 11d. 6c kl. mokiniai dalyvavo netradicinėje  muzikos pamokoje „Teka teka šviesi saulė“ Žiburio gimnazijoje. Programoje skambėjo lietuvių liaudies dainos, kurias atliko mūsų garsi lietuvių folkloro dainininkė, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatė Veronika Povilionienė. Džiazo improvizacijas atliko saksofonininkas Petras Vyšniauskas. Mokiniai buvo ne tik klausytojai, bet ir sutartinės atlikėjai, galėjo įminti saksofonu pagrotus miestų, gyvūnų pavadinimus, nuspėti nuotaikas, kurias saksofonu išradingai ir meistriškai atliko saksofonininkas. Buvo smagu matyti mokinių nustebusius ir susidomėjusius veidus, kiek daug visko gali pagroti vienas muzikos instrumentas. Dainuojamosios pasakos su džiazo improvizacijomis atlikimas buvo koncerto kulminacija. Po koncerto mokiniai džiaugėsi, kad buvo labai įdomu.

Muzikos mokytoja Ina Radzevičienė