Iš širdies į širdį

Lapkričio 16 dieną mes, progimnazijos pradinukai, tradiciškai paminėjome Tolerancijos dieną. Ši diena prasidėjo neįprastai. Ant klasių durų kabėjo užraktas – spyna su užrašu: ,,Atrakinsite tik su Tolerancijos raktu“. Šios dienos veikla buvo įvairi ir neįprasta. Pagrindinis šio penktadienio herojus Buratinas kiekvienai klasei įteikė šių metų Tolerancijos simbolį – RAKTĄ, kuriuo bandėme ,,atrakinti“ savo klasės duris bei vienas kito širdeles. Nešinas auksiniu rakteliu Buratinas vaikus drąsino bei mokė būti tolerantišku, džiaugėsi pradinukų žiniomis.  Priešmokyklinukams ir pirmokams lėlių teatro būrelio nariai ir Buratinas parodė A. Lėpienės vaidinimą ,,Baltoji skruzdėlytė“, kuris skatino mažuosius žiūrovus susimąstyti ir pasidžiaugti Baltosios skruzdėlytės svajonės išsipildymu.  Pradinių klasių mokiniai taip pat atliko įvairias kūrybines užduotis, kūrė šūkius, prisistatymus. Šią dieną žiūrėjome progimnazijos socialinės pedagogės rekomenduotas skaidres bei filmukus, vėliau aptarėme juos, diskutavome apie toleranciją.  Tolerancijos dieną apibendrinome visi kartu susirinkę į aktų salę pristatydami savo sukurtus raktus. Šventę baigėme draugišku bei linksmu šokiu, įdomia raktų paroda. Vaikai patyrė didelį džiaugsmą, išgyveno teigiamas emocijas.

Organizatorės